sobota 31 lipiec 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu trzech biegów charytatywnych organizowanych w ramach kampanii „Wyjątkowi dla Wyjątkowych” organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych w Łodzi. W organizację biegów aktywnie włączone są osoby z niepełnosprawnościami – podopieczni naszego stowarzyszenia. 

Bieg inauguracyjny odbędzie się już 20 czerwca 2021 o godzinie 18.00 na Stawach Stefańskiego. Chcieliśmy, aby ten cykl był okazją do integracji różnych środowisk, między innymi samorządu lokalnego, polityków, instytucji pomocowych, służby zdrowia, przedstawicieli biznesu, duchownych, artystów, środowiska osób z niepełnosprawnościami i sportowców. Dlatego zachęcamy do rywalizacji w drużynach wyłonionych w ramach poszczególnych instytucji oraz założenia na bieg atrybutu identyfikującego daną drużynę (np. duchowni koloratki, lekarze - stetoskopy itp.).

Liczymy na to, że spotkamy się w szerokim gronie na wszystkich biegach połączeni wspólną ideą pomocy osobom potrzebującym oraz pragnieniem aktywnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym.

Szczegóły w załączonym zaproszeniu na cykl biegów oraz w regulaminie dostępnym na stronach www.wyjatkowydom.org.pl oraz www.time4s.pl

POBIERZ ZAPROSZENIE